Shikoni ndryshimin tronditës të ‘ministrit’ të “Kafeneja Jonë” (FOTO)

02.08.2016 18:12:09
Pamja e tij e re do ju lë pa fjalë, shumë kënd mund edhe ta trishtojë.
Aktori i serialit vendor “Kafeneja Jonë”, Gramos Gashi i njohur në rolin e “ministrit”, ka pësuar një ndryshim të madh.

Ai përveç që është dobësuar shumë, gjë që është vërejtur edhe në episodin special të “Kafenesë…”, poashtu ka rruar dhe flokët, shkruan Magazina.al.

Krejt këtë “sakrificë” si duket e ka bërë për filmin “BUNKER”, i cili është duke u xhiruar, dhe Gramosi do jetë pjesë e tij.

Këto janë fotot e tij të realizuar së fundmi…

gramosi 1gramosi 3gramosi